Bahia Pez Vela Resort
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Πισίνα Infinity | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ιππασία Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Κανό | Σπα & Ευεξία Μασάζ | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Bahia Pez Vela Resort Playa Ocotal απέχει περίπου 2 χλμ. από φυσικά τοπία, όπως The Monkey Farm, και παρακινεί τους επισκέπτες να ασχοληθούν με αυτόνομη κατάδυση, κατάδυση με αναπνευστήρα και κανό.
Iglesia Catolica de Playas del Coco απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτή τη βίλα, ενώ Playa Ocotal είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει κουζίνα, καθώς και σύγχρονα μέσα, όπως καλωδιακά κανάλια και DVD player για την ψυχαγωγία των επισκεπτών. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν συνδυασμό ντουζιέρας/μπανιέρας.
Η βίλα Bahia Pez Vela Resort διαθέτει τραπεζαρία με ψυγείο, μαγειρικά σκεύη και πλυντήριο πιάτων. Maracuya Beach Club, που σερβίρει πιάτα κεντροαμερικάνικης κουζίνας, απέχει 50 μέτρα από το κατάλυμα. Αυτή η βίλα διαθέτει βεράντα, καθώς και 2 εξωτερικές πισίνες για τη χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα. Στο κατάλυμα παρέχονται υπηρεσίες, όπως υπηρεσίες φύλαξης παιδιών, που εξασφαλίζουν μια άνετη διαμονή στους επισκέπτες με παιδιά.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Λιμπερία28 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χρηματοκιβώτιο
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ιδιωτική παραλία
- Υποαλλεργικά δωμάτια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Σνακ Μπαρ
- Μπαρ/ Lounge
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Μασάζ
- Ελεύθερη κατάδυση
- Κανό
- Ιππασία
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Φαξ/φωτοτυπικό
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- LCD TV
- Φύλαξη παιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Bahia Pez Vela Resort έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Bahia Pez Vela Resort μπορούν να παρκάρουν σε χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Λιμπερία από η βίλα Bahia Pez Vela Resort;
Η βίλα Bahia Pez Vela Resort απέχει 30 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Λιμπερία. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Bahia Pez Vela Resort;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Bahia Pez Vela Resort αποτελεί 425$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε αυτή η βίλα;
Αυτή η βίλα δέχεται μόνο American Express, Visa και Discover. - ❓
Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της βίλα θα απολαύσουν 2 εξωτερικές πισίνες.